ROYAL BED

Postele ROYAL BED sú vyrobené ručne a na zákazku, presne podľa prianí nášho zákazníka. Ich výrobe sa venujú šikovní ľudia, ktorí majú neoceniteľné znalosti a dlhoročné skúsenosti s čalúnením. Všetkým budúcim majiteľom tak zaručujeme originálneho a spoľahlivého partnera pre kvalitný spánok.

Harmony

Posteľ HARMONY Vás na prvý pohľad zaujme vysokým štíhlym čelom tvarovaným prešitím, ktoré zvýrazňuje pôsobivé štepovanie pomocou okrasného lemu. Pre dokonalý vzhľad postele je toto prešitie použité aj na jej korpuse.

Desire

Posteľ DESIRE môžeme pokojne nazvať malým umeleckým dielom. Ukrýva v sebe tradičný dizajn v štýle Chesterfield oživený modernými prvkami. Jej precízne spracovaný vzhľad je možné dosiahnuť len vďaka použitým kvalitným materiálom a prvotriednej ručnej práci.

Level

Posteľ LEVEL má vysoké lineárne čalúnené čelo, ktorého prepracovaný dizajn je pripravený zaujať miesto dominanty vo vašej spálni. Vďaka olemovaniu čela postele máte možnosť vytvoriť si vlastnú atraktívnu farebnú kombináciu.

Diamond

V posteli DIAMOND sa spojilo príjemné s užitočným. Krásny moderný dizajn s kvalitnou ručnou prácou. Každý jeden štvorec je čalúnený samostatne, takže výsledný vzhľad je na Vás.

Aurora

Ručná práca, pôvab a vôňa kvalitného dubového dreva, súčasný dizajn. Posteľ AURORA premení váš spánok na každodenné potešenie. Rovnako ako pri posteli DIAMOND, aj tu si môžete vybrať z viacerých možností rozmeru čela postele.